Робіть маркування Вашої продукції правильно з «першої спроби»!

Здавалося б, яке значення має маркування товарів? Маленький текст на товарі і упаковці. Начебто, нічого складного. Але на практиці один неправильний знак, одна неправильна цифра, одне неправильне слово (або зовсім, їх відсутність) можуть створити згодом проблеми, які мають тенденцію збільшуватися в геометричній прогресії.

Типова ситуація. Виробник (дистриб’ютор) збут якого налагоджено через торгові мережі. Контракти з торговими мережами, як правило, передбачають повну компенсацію штрафних санкцій

. Одна помилка в партії, яка розійшлася по сотні гіпермаркетів. У підсумку, по штрафу в кожному гіпермаркеті. І потім ще по штрафу за кожну одиницю, коли перейдуть по ланцюгу реалізації. Проста арифметика. Великі суми, час нерви. Звичайно, потім все врахують, виправлять. Але якою ціною?

Робіть маркування добре з першої спроби. Робіть її у того, хто має досвід. Замовте в Юридичній майстерні Вікторії Лаврової консультацію про те, як потрібно надавати інформацію про Вашу продукцію та збережіть гроші і репутацію.

Ви заощадите гроші, адже не будете платити штрафи. Ви збережете нерви, адже не потрібно буде червоніти перед партнерами.

Оперативна усна консультація
Від 300 грн
Письмова консультація
Від 400 грн
Перелік обов'язкових і не обов'язкових, але рекомендованих, складових маркування та супровідної документації, із зазначенням НПА, яким це передбачено і перелік наслідків відсутності такої інформації.Послуга включає перевірку складеного макета маркування та супровідної документації.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Послуга не включає складання макетів. Макети складають дизайнери Клієнта за переліком параметрів передбачених в консультації
Від 2000 грн за позицію
Аналіз маркування та супровідної документації на предмет відповідності чинному законодавству. Консультація обов'язково містить висновки щодо виявлених невідповідностей, способів їх усунення і можливих ризиків.
Від 2000 грн за позицію