BLOG

11 Листопада, 2021

#історії_з_ЄДРСР. Історія № 2 «2 олені, 1 косуля та 2 страуси»

#історії_з_ЄДРСР

adminhq

0

Інста2

8 листопада введено в дію Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу” (набув чинності 8 серпня) що посилює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами (#хороші_юридичні_новини), тому історія сьогодні тематична (але не зовсім, бо нічого жорстокого, сподіваюсь).

Історія № 2 «2 олені, 1 косуля та 2 страуси»
Справа про порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах ( ч.3 ст. 88/1 КУпАП).

Далі цитую з рішення, бо там все гарно розповідають:
«В ході позапланової перевірки ТОВ «Дніпропетровська фабрика нетканих матеріалів» (юридична адреса: м.Дніпро, вул. Лісопильна, 8) з 23.04.2021 року по 26.04.2021 року встановлено, що підприємством порушено правила утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах, а саме: в ході візуального обстеження території підприємства на території встановлена наявність диких тварин (2 олені, 1 косулі та 2 страуси) інформація та документи на підставі яких тварини перебувають на території підприємства не надано. Документи, що підтверджують законність набуття тварин відсутні. Ветеринарні паспорти або ветеринарно-санітарні паспорти на тварин відсутні.»

В уявляєте сюрреалізм цієї ситуації? Для чого на фабриці нетканих матеріалів 2 олені, 1 косулі та 2 страуси? І чому такий набір? Ну олені і косуля хоч з одного ареалу, але для чого до них підселили 2 страусів?

Рішення відповідей не містить.
Суд визнав загадкового ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення та наклав штраф в розмірі 51 грн. Тварини конфісковані не були.

Тобто зараз десь в м. Дніпро по Дніпропетровській фабриці нетканих матеріалів ходять і мерзнуть (а може і не мерзнуть) 2 олені, 1 косуля та 2 страуси :).

(Постанова Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 22.06.2021 у справі № 199/4113/21
https://reyestr.court.gov.ua/Review/97819706)

LEAVE A COMMENT